-28%

Ліжко двоспальне надувне Intex 203х152х42 см 64136, з вбудованим насосом, двомісне
2 945 ₴
2 120,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64136 М
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувне двоспальне ліжко з підголівником Intex 64136 має такі розміри: 152 см х 203 см х 47 см.
Основа ліжка міцна, вдосконалена додатковими ребрами жорсткості з вбудованим підголівником. Для комфортного сну ліжко обладнане спеціальною подвійною системою підтримки.
Верхнє покриття ліжка — велюр. Велюрова поверхня приємна на дотик і дасть змогу уникнути зісковзування ліжка. Двоспальне ліжко має стильний дизайн, виготовлене з високоякісних матеріалів.
Характеристика:
- Виробник: Intex.
- Серия: Pillow Rest Raised Bed.
- Тип: надувне ліжко.
- Колір: сіро-чорний.
- Фактична довжина: 203 см.
- Фактична ширина: 152 см.
- Висота: 42 см.
- Розмір уголов'я: ≈ з підголівником 47 см.
- Кількість місць: 2.
- Максимальне навантаження: 275 кг.
- Матеріал: ПВХ із велюровим покриттям.
- Гарантія, обмін/повернення не передбачені.
- Насос: вбудований електричний 220 V.
- Клапан 3 в 1
- Сумка переноска
Паковання: картонна коробка.
Вага упаковки: 7.8 кг
Розмір: 46 х 37.5 х 17.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 275 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Комплектація | З насосом |
| Особливості | Флокування, Вбудований електричний насос, Механічне надування |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 7.8 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття, ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ, велюрове покриття |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2030 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Флоковане покриття | Так |
| Посібник з експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 120,40 ₴









