
Мольберт дитячий 3в1 Дошка прапор 12660, двосторонній, 95 елементів, дошка для крейди та для маркерів
1 098 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12660
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Відкрийте для маленьких розумників дивовижний світ знань разом із магнітною дошкою від TK Group! Долучайте маленьких непосид до цікавої гри, під час якої вони познайомляться з цифрами, а також українськими та англійським алфавітами. Можна складати перші слова, придумувати химерні комбінації з літер, знаходити прості рішення, грати в відгадку та головне — малювати!
Двостороння дошка дає змогу малювати як маркерами, так і крейдою. Тому вибирайте свій зручний інструмент художника та починайте творити разом із Познайом-ко!
Особливості:
- 95 елементів;
- розміри мольберта в зібраному вигляді: 45х43х95 см;
- розміри дошки: 45х31 см;
- дошка двостороння з однією стороною для маркерів, а іншою для крейди;
- до набору входять магніти з літерами українського та англійського алфавіту, а також цифр і математичних дій;
- до набору доданий маркер для білої дошки та крейди;
- до комплекту входять наклейки для декорування зібраного мольберта;
- елементи набору виготовлені з міцного та легкого первинного пластику.
Розміри/габарити
- довжина (см): 45 см
- ширина (см): 43 см
- висота (см): 95 см
Розмір упаковки: 46 см × 5.5 см × 41 см
Паковання: Коробка
Вік: від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 950 мм |
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴


