
Робот на радіокеруванні 606-12, 2 кольори, світло, музика, ходить, танцює, рухливі руки та ноги
646 ₴
- Немає в наявності
- Код: 606-12
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Робот на р/в 606-12 стане зіркою будь-якої дискотеки завдяки своїм неймовірним танцювальним навичкам, динамічній музиці та яскравій підсвітці!
Особливості моделі:
- представлена у 2 кольорах;
- динамічна музика з мерехтливою підсвіткою;
- рухомі руки та ноги;
- велика кількість різних функцій: ходить вперед і назад, повертається вправо/вліво
- танцювальний режим;
- пульт керування працює від 2 батарейок типу "АА";
- робот працює від 3 батарейок типу "АА".
Бездоганні танці та гарний настрій стануть регулярним явищем, коли вдома з'явиться робот, що танцює! Багатофункціональна іграшка має стильний сучасний дизайн, який тішитиме всю сім'ю. Всі ефекти керуються за допомогою пульта. Крім танцювальної навички, робот може ходити та відтворювати пісні та музику. Пульт має світловий індикатор. З таким веселим роботом Ваш карапуз точно забуде про нудьгу!
Розміри/габарити
- довжина (см): 17 см
- ширина (см): 7 см
- висота (см): 23 см
Розмір упаковки: 25 см × 9 см × 26 см
Паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип харчування | Батарейки |
| Розміри | |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Висота | 23 мм |
| Паковання | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упаковки | 90.0 |
| Довжина упаковки | 250.0 |
| Висота упаковки | 260.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 646 ₴

