
Трюмо зі стільчиком дитяче TK Group 86088, висота 69 см, підсвічування, звук, фен, аксесуари
1 261 ₴
- Немає в наявності
- Код: 86088
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Косметичний столик "Маленька Русалонька" від якісного виробника "TK Union Group" дасть змогу втілити в реальність найчарівніші образи та надасть унікальну можливість висловити свої творчі здібності.
Яскраве дзеркало прикрашене акуратними декоративними елементами у формі коралів, дорогоцінних каменів, сердечок, двох невеликих блакитних хвиль і зверху обрамлене золотистою короною.
Фігурна стільниця виготовлена в приємному рожевому кольорі, прикрашена рослинним орнаментом і обладнана невеликими підлитками у формі сердець. Також меблі обладнані вбудованим ящиком, у якому дівчинка зможе зберігати косметику та аксесуари.
Ефекти дзеркала:
- яскрава мерехтлива підсвітка;
- чарівні звуки.
Стійка конструкція з міцними фігурними ніжками та безпечним дзеркалом чудово витримує активну експлуатацію й забезпечить максимальний комфорт і безпеку в процесі захопливої гри.
До комплекту входить стільчик із круглою основою, який ідеально підходить за висотою до столика.
Також набір містить усі необхідні аксесуари: фен для створення стильних укладок, гумки та гребінець, а також кільця, браслети та косметичні засоби, які додадуть образу завершеності.
Звукові та світлові ефекти дзеркала працюють від 3 батарейок типу "АА" — до комплекту не входять.
Фен працює від 1 батареї типу "АА" — до комплекту не входить.
Комплектація
- деталі трюмо;
- деталі стільчика;
- фен;
- 3 флакончики косметики (муляж);
- 2 браслета;
- 2 гумки;
- гребінець;
- 3 каблучки.
Характеристики:
- Висота до стільниці 36 см.
- Висота трюмо 69 см.
- Довжина трюмо 47 см.
- Ширина трюмо 29 см.
- Довжина стільниці 44 см.
- Ширина стільниці 23 см.
- Висота стільця 22 см.
- Ширина та довжина стільця 20 см.
Розмір упаковки: 68 см × 8 см × 46 см
Паковання: Коробка
Вік: від 3 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Висота | 690 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 261 ₴


