
Робот динозавр на радіокеруванні NY 058 A, довжина 36 см, на акумуляторі, звук, світло, 2 кольори
817 ₴
- Немає в наявності
- Код: NY 058 A
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Молодий динозаврик із найдавнішої долини прибув, щоб здивувати тебе своїми танцювальними талантами! Завдяки вродженій грації, він уже знає безліч рухів і готовий навчити тебе своїх трюків. Динозаврик продемонструє дивовижне обертання на 360 градусів або покаже свій божевільний танець у режимі демонстрації.
За допомогою тематичного радіокерованого пульта ви зможете влаштовувати веселі ігри з динозавриком, активуючи різні режими та досліджуючи його унікальні танцювальні можливості. Веселощі гарантовані!
Особливості:
- іграшка зроблена у формі динозавра;
- динозавр робить рух уперед/назад, повертає праворуч/ліво та обертається на 360 градусів;
- іграшка відтворює мелодії, реалістичні звуки реву, а під час цього паща підсвічується червоним кольором;
- є режим демонстрації, під час якого динозавр влаштовує запальні танці;
- динозавр працює від акумулятора 3.7 V (додається);
- акумулятор можна заряджати за допомогою USB-кабелю (додається);
- керування іграшкою відбувається за допомогою пульта 2.4G;
- пульт працює від 2 батарейок типу "АА" (не додаються);
- іграшка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини.
Розміри/габарити
- довжина (см): 36,5 см
- ширина (см): 17 см
- висота (см): 15 см
Розмір упаковки: 24.5 см × 17.5 см × 15.5 см
Паковання: Коробка
Вік: від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип харчування | Батарейки |
| Розміри | |
| Ширина | 17 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Висота | 15 мм |
| Паковання | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упаковки | 175.0 |
| Довжина упаковки | 245.0 |
| Висота упаковки | 155.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 817 ₴

