
Робот динозавр на радіокеруванні NY 064 B, 2 кольори, акумулятор, сенсор, гарчить, підсвітка
755 ₴
- Немає в наявності
- Код: NY 064 B
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Занурюйтеся в захопливий світ динозаврів із цим неймовірно реалістичним звіром на радіокеруванні! Він може гарчати, підсвічувати пащу та ходити вперед-назад, створюючи ефект справжнього доісторичного хижака.
Керування іграшка здійснюється за допомогою інфрачервоних променів і пульта, що робить процес гри захопливим і простим. Цей динозавр стане улюбленим супутником для вашого малюка, пропонуючи безліч можливостей для веселих ігор і пригод.
Особливості:
- Підсвітка в пасти для додаткового реалізму.
- Звукова імітація гарчання.
- Рухи вперед-назад.
- Працює від акумуляторної батареї 3.7V (входить до комплекту).
- Два типи керування: пульт і сенсорне керування.
- Пульт 2.4G (потрібні 2 батарейки AA, не входять до комплекту).
- У комплекті кабель USB для заряджання.
- Іграшка виготовлена з міцного й безпечного первинного пластику.
Це ідеальний подарунок для маленьких дослідників і шанувальників динозаврів!
Розміри/габарити
- довжина (см): 36,5 см
- ширина (см): 17 см
- висота (см): 15 см
Розмір упаковки: 24.5 см × 17.5 см × 15.5 см
Паковання: Коробка
Вік: від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Group |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип харчування | Батарейки |
| Розміри | |
| Ширина | 36 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Висота | 15 мм |
| Паковання | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упаковки | 175.0 |
| Довжина упаковки | 245.0 |
| Висота упаковки | 155.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755 ₴

