
Самокат трюковий Best Scooter COBRA CB-00704, колеса PU 110 мм, висота 84 см, з пегами
2 273 ₴
- Немає в наявності
- Код: CB-00704
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Трюковий самокат Best Scooter CB-00704 — ідеальний вибір для прихильників екстремального катання. Він обладнаний надійною HIC-системою, яка забезпечує амортизацію та контроль під час виконання.
- Конструкція максимально спрощена. Система-HIC.
Трохи про HIC-систему компресії трюкових самокатів: ця система компресії сама використовувана через свою легкість і надійність. До її складу входить сама вилка, спеціальна приставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується завдяки болту, угорнутим у "якорь" у вилці.
Компресія — це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки.
- Рама цього самоката посилена та виготовлена з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видні зварні шви.
- Колеса моделі в діаметрі 110 мм із великою жорсткістю, виготовлені з PU. Диски алюмінієві.
- Підшипник типу ABEC 7 робить самокат по-справжньому швидкісним і зручним для розгону під час виконання трюків.
- Досить довга вузька дека покрита спеціальною шкіркою, яка забезпечить краще зчеплення ноги райдера з нею.
- Накладки на кермо, тобто грипси, у цього самоката виготовлені з міцного нековзного матеріалу.
- Две пеги на осях самоката.
Характеристики:
- Конструкція — 50% високоміцний алюміній, 50% сталь;
- Колеса — 110 мм PU (поліуретан);
- Диски коліс — високоміцний алюміній;
- Підшипник типу ABEC 7
- Ширина керма — 54 см;
- Розмір дека — 50 * 10 см;
- Висота керма від підлоги — 84 см;
- Ручки — гума.
- Пеги — 5,4 см.
- Максимальне навантаження: 100 кг.
Розміри/габарити
- довжина (см): 89 см
- ширина (см): 11 см
- висота (см): 84 см
Розмір упаковки: 69 см × 11 см × 55 см
Паковання: Коробка
Вік: від 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 84 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.7 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Тварини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 273 ₴






