-10%

Собака на радіокеруванні А 001, акумулятор 3,7 V, звук, підсвітка, виконує команди, робот собака
1 707 ₴
1 536,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: А 001
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваша дитина мріє про хатнього улюбленця, але ще надто малий, щоб взяти на себе відповідальність за його вміст, тоді найбажанішим подарунком для нього стане диво-пес А 001 з безліччю цікавих функцій.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- виготовлена з якісних матеріалів;
- озвучування англійською;
- легке дистанційне керування;
- LED освітлення;
- фантастичні звукові ефекти;
- виконання різних команд;
- режим демонстрації;
- вихованець працює від акумулятора 3,7 V, що входить до комплекту;
- пульт д/у працює від 2 батарейок типу "АА" (до комплекту не входять).
Це дійсно диво-іграшка. Роботизований вихованець виконує різні команди, співає, танцює, програє музику та виконує акробатичні трюки. З ним можна легко вивчити й запам'ятати англійські слова. Він стане прекрасним другом для дитини, адже з ним неможливо занудьгувати.
Комплектація
- собачка;
- пульт ДК;
- USB-кабель для заряджання акумулятора;
- викрутка;
- інструкція.
Розміри/габарити
- Довжина (см): 22 см
- Ширина (см): 14 см.
- Висота (см): 29 см
Паковання: Коробка.
Розмір упаковки: 36.00 x 20.00 x 34.00.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Собака |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 536,30 ₴

