-15%

Павук на радіокеруванні 9986 M, на батарейках, підсвітка очей, у коробці
704 ₴
598,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9986 M
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Павук на радіокеруванні 9986 M — це супер оригінальна, інтерактивна іграшка, яка посприяє веселому відпочинку та ближче познайомитися з дивовижним світом природи.
Модель виділяється неймовірно реалістичним дизайном, корпус і лапки виготовлені з високоякісного первинного пластику, а тіло покрите коротким оксамитовим хутром.
Під час руху тарантул видає шелесткі звуки та зловісніше сяйливі червоним кольором очі.
Керування:
- рух уперед;
- обертання на 360°.
- перемикач частоти "ABC".
Завдяки перемикачу частоти стає можливим керування кількома тарантулами окремо.
Іграшка виготовлена з високоякісних матеріалів, повністю безпечних для дитячого здоров'я.
- Павук працює від 3 батарейок типу "ААА" — не додаються.
- Пульт працює від 3 батарейок типу "ААА" — не додаються.
Розміри/габарити
- довжина (см): 19 см
- ширина (см): 6 см
- висота (см): 23 см
Розмір упаковки: 37 см × 9 см × 30 см
Паковання: Коробка
Вік: від 3 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 5 років |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598,40 ₴


