
Дитячий надувний басейн для малюків Intex Веселка 57104, 86 х 25 см, 63 л, від 1 року
280 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57104
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитячий надувний басейн «Райдуга» від Intex стане улюбленою іграшкою вашої дитини.
Іграшка призначена для дітей віком від року до трьох років. Басейн простий і зручний в експлуатації, не займає багато місця, зроблений у стильному дизайні у формі веселки з високоякісного ПВХ.
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна-виробник: Китай
- Вік: 2+, 1+
- Тип: дитячий надувний басейн
- Тип: з ненадувним дном, відкритий
- Форма: круглий
- Цвет: "зеленый","желтый","розовый"
- Серия: Baby Pools
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0.18 мм
- Кількість камер: 3
- Гарантія, обмін/повернення не передбачені.
- Насос купується окремо
Габарити:
- Діаметр заводської: 86 х 25 см
- Діаметр: 86 см
- Фактична висота: 25 см
- Об'єм басейну (у разі заповнення 80%): 63 л
Басейн «Райдуга» простий у встановленні та транспортуванні, що робить можливим його використання на природі та в заміському будинку.
Паковання: Коробка.
Розмір упаковки: 5.00 x 20.00 x 20.00.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 63 л |
| Діаметр | 86 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 0.56 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴







