
Самокат трюковий із пегами Best Scooter 74609, колеса PU d=110 мм, HIC-система, алюмінієвий диск і дека
2 216 ₴
- Немає в наявності
- Код: 74609
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис самоката трюкового з пегами Best Scooter 74609:
- Конструкція максимально спрощена. Система-HIC.
Трохи про HIC-систему компресії трюкових самокатів: ця система компресії найбільш використовувана через свою легкість і надійність. До її складу входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується завдяки болту, вкрученому у "якор" у вилці.
Компресія — це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки.
- Рама цього самоката посилена та виготовлена з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видні зварні шви.
- Колеса моделі в діаметрі 110 мм із великою жорсткістю, виготовлені з PU. Диски алюмінієві.
- Підшипник типу ABEC 7 робить самокат по-справжньому швидкісним і зручним для розгону під час виконання трюків.
- Досить довга вузька дека покрита спеціальною шкіркою, яка забезпечить краще зчеплення ноги райдера з нею.
- Накладки на кермо, іншими словами грипси, у цього самоката виготовлені з міцного нековзного матеріалу.
- Две пеги на осях самоката.
Матеріали:
- Конструкція — 50% високоміцний алюміній, 50% сталь;
- Колеса — 110 мм PU (поліуретан);
- Диски коліс — високоміцний алюміній;
- Ширина керма — 52 см;
- Розмір деки — 50 * 10 см;
- Висота керма від підлоги — 84 см;
- Ручки — гума.
- Пеги — 5,4 см.
- Максимальне навантаження: 100 кг.
- Вага самоката 3,4 кг
Розміри/габарити
- довжина (см): 72 см
- ширина (см): 52 см
- висота (см): 85 см
Розмір упаковки: 72 см × 13 см × 58 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.4 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 216 ₴








