
Самокат дитячий із бортиками 5в1 Best Scooter 77099, кошиком, сидінням, батьківською ручкою триколісний
1 614 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77099/1
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитячий самокат із бортиками Best Scooter 5в1 77099 призначений спеціально для малюків! Завдяки наявності зручного сидіння, підніжк, захисного бампера та ручки батьківського контролю, навіть найменші дітки почуватимуться комфортно під час прогулянки.
Особливості:
- Алюмінієве Т-подібне кермо;
- Регулювання висоти керма;
- Ручки виготовлені з якісної гуми з рельєфним візерунком;
- Похилий поворот керма;
- Ручка батьківського контролю (висота регулюється);
- Підніжки;
- Захисний бампер;
- Сидіння, спинка, кошик, підніжки та ручка батьківського контролю — знімні, і виготовлені з міцного зносостійкого пластику;
- Ножне гальмо (step-on-brake), яке розташовується над заднім колесом;
- 2 різновиди коліс. Два передні світяться і виготовлені з поліуретану (PU), а заднє — з полівінілхлориду (пластику PVC).
Характеристики:
Розміри самоката:
- Довжина деки — 54 см;
- Ширина деки — 14 см;
- Мінімальна висота керма від підлоги — 63 см, максимальна висота керма — 72 см;
- Довжина керма — 26 см, діаметр ручок — 3.5 см;
- Мінімальна довжина ручки батьківського контролю — 75 см; максимальна — 85 см
- Мінімальна висота сидіння від підлоги — 27 см; максимальна — 32 см
Розміри коліс:
- Передні колеса PU: діаметр — 12 см, ширина — 3 см;
- Заднє колесо PVC: діаметр — 9 см, ширина — 4 см
Вік — від 1 року.
Максимальне навантаження 30 кг (на сидінні 20 кг).
Вага 4,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трансформер |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 72 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Підніжка, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті, Захисний бортик |
| Вага | 4.2 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Тварини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 614 ₴







