-11%

Набір лікаря на візку 6504 "Маленький лікар"
1 404 ₴
1 249,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6504
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок з медичними інструментами «Маленький лікар Technok Toys» — набір, у якому є все необхідне для того, щоб дитина почувалася справжнім лікарем.
Вміст набору вражає:
- іграшкові інструменти лікаря,
- окуляри,
- бланк для рецептів,
- коробочка та баночка з «таблетками»,
- таблиця для перевірки зору
- іграшковий мобільний телефон!
Маленький лікар може не переживати, де зберігати всі інструменти — для цього є зручний саквояж із кришкою на клямках.
Такі ігри допомагають розвивати мислення, уяву, пам'ять, знайомлять малюків із різними професіями, вчать акуратності та турботи про близьких.

Розміри/габарити
- Довжина (см): 39 см
- Ширина (см): 37 см
- Висота (см): 54 см
Розмір упаковки: 37.5 см × 20 см × 55 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Technok Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Висота | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249,56 ₴




