
Дитячий триколісний самокат-біговел 3в1 Best Scooter BS-38804 Жовтий, із сидінням, ручкою, амортизатори
1 653 ₴
- Немає в наявності
- Код: BS-38804
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Функціональний триколісний самокат BS-38804 Best Scooter із сидінням і батьківською ручкою й амортизаторами.
- Призначений для дітей віком від року. Батьківська ручка просто переставляється вперед і стане кермом триколісного самоката з можливістю регулювання за висотою на 3 положення, що підходить дітям від 1 до 6 років.
- Матеріали використані під час виробництва цього самоката на дуже високому рівні! Це й не дивно, тому що він розрахований на використання в кілька років зі зростом дитини.
- Колеса самоката, зі світлом, зроблені з поліуретану (PU), що забезпечує плавне й безшумне катання. Також передні колеса світяться під час їзди. Діаметр передніх коліс: 120 мм.
Характеристики:
- Висота керма регулюється в трьох положеннях: 61 см до 75 см;
- Висота батьківської ручки: від 80 см до 93 см;
- навантаження на сидіння до 25 кг;
- навантаження на самокат 70 кг;
- Розміри платформи: – довжина 36 см; - ширина 12,5 см;
- Платформа має антиковзне покриття;
- Поворот здійснюється нахилом керма вправо-вліво;
- Розмір передніх коліс: діаметр 12 см; ширина колеса 3 см;
- Розмір заднього колеса: діаметр 8 см; ширина колеса 3 см;
- Материал: полиуретан (PU) со светом;
- Подшипник ABEC-7;
- Ножне гальмо (step-on-brake) розташоване над заднім колесом;
- Вес самоката 2,8 кг.
- Вік: від 1 року.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трансформер |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 2.8 кг |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 653 ₴







