
Самокат триколісний дитячий із сидінням 5в1 Best Scooter 15800, кошиком, батьківською ручкою, для дівчаток
1 571 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15800
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитячий триколісний самокат Best Scooter 5в1 15800 розроблений спеціально для малюків. Він обладнаний зручним сидінням, підніжками та ручкою батьківського контролю, що гарантує комфорт і безпеку навіть для найменших. Цей самокат стане ідеальним супутником на прогулянках, даючи змогу дітям насолоджуватися рухом, а батькам — бути спокійними за свого малюка.
Особливості триколісного самоката із сидінням:
- Алюмінієве Т-подібне кермо;
- Регулювання висоти керма;
- Ручки виготовлені з якісної гуми з рельєфним візерунком;
- Похилий поворот керма;
- Ручка батьківського контролю (висота регулюється);
- Підніжки;
- Сидіння, спинка, кошик, підніжки та ручка батьківського контролю — знімні, і виготовлені з міцного зносостійкого пластику;
- Ножне гальмо (step-on-brake), яке розташовується над заднім колесом;
- 2 різновиди коліс. Два передні світяться і виготовлені з поліуретану (PU), а заднє — з полівінілхлориду (пластику PVC).
Характеристики:
- Довжина деки — 54 см;
- Ширина деки — 14 см;
- Мінімальна висота керма від підлоги — 63 см, максимальна висота керма — 72 см;
- Довжина керма — 26 см, діаметр ручок — 3.5 см;
- Мінімальна довжина ручки батьківського контролю — 75 см; максимальна — 85 см
- Мінімальна висота сидіння від підлоги — 27 см; максимальна — 32 см
Розміри коліс:
- Передні колеса PU: діаметр — 12 см, ширина — 3 см;
- Заднє колесо PVC: діаметр — 9 см, ширина — 4 см
Вік — від 1 року.
Максимальне навантаження 30 кг (на сидінні 20 кг).
Вага 4,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 72 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Підніжка, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 4.2 кг |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 571 ₴







