-10%

Мольберт дитячий 03-428 Pilsan Рожевий, 46x50 Висота - 100 см
800 ₴
720 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03-428-2
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мольберт дитячий 03-428 Pilsan, рожевий від виробника Pilsan, зроблений у привабливому та компактному стилі.
Головна особливість моделі — ніжки на присосках, які допомагають стійко зафіксувати мольберт на рівній поверхні.
- Конструкція виготовлена з первинної пластмаси та пофарбована високоякісними фарбами. Вершина мольберта прикрашена двома яскравими наклейками із зображенням дітей.
- Модель збирається в 11 простих кроках за інструкцією.
- Мольберт доповнений панеллю під канцелярію.
- До комплекту входить маркер, що сухостирається.
- Корисна площа дошки — 40 см х 30 см.
Розміри мольберта Д·Ш*В: 46.0 x 50.0 x 100.0.
Паковання: Коробка.
Розмір упаковки:34.00 x 10.00 x 45.00.
Вік: від 3 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Виробник | Pilsan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴

