
Дитячий трюковий самокат Best Scooter BS-99600, колеса PU 110 мм, висота 85 см, з пегами
3 622 ₴
- Немає в наявності
- Код: BS-99600
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис дитячого трюкового самоката з пегами Best Scooter BS-99600:
- Конструкція максимально спрощена. Система-HIC.
Трохи про HIC-систему компресії трюкових самокатів: ця система компресії найбільш використовувана через свою легкість і надійність. До її складу входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується завдяки болту, вкрученому у "якор" у вилці.
Компресія — це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки.
- Рама цього самоката посилена та виготовлена з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видні зварні шви.
- Колеса поліуретанові PU 110 мм із великою жорсткістю. Диски алюмінієві.
- Підшипник типу ABEC 9 робить самокат по-справжньому швидкісним і зручним для розгону під час виконання трюків.
- Досить довга вузька дека покрита спеціальною шкіркою, яка забезпечить краще зчеплення ноги райдера з нею.
- Накладки на кермо, іншими словами грипси, у цього самоката виготовлені з міцного нековзного матеріалу.
- Две пеги на осях самоката.
Характеристики та матеріали:
- Конструкція — 50% високоміцний алюміній, 50% сталь;
- Колеса — 110 мм PU (поліуретан);
- Диски коліс — високоміцний алюміній;
- Ширина керма — 60 см;
- Висота керма від підлоги — 85 см;
- Ручки — гума.
- Пеги — 5,4 см.
- Максимальне навантаження: 100 кг.
- Корисна довжина деки: 36 см
- Вага самоката: 4,1 кг
Паковання: коробка.
Розмір упаковки: 72.00 x 13.00 x 58.00.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 622 ₴


