
Трюковий самокат Barracuda Best Scooter BC-30111 з пегами, з HIC-системою, алюмінієвий диск і дека, PU 110 мм
3 503 ₴
- Немає в наявності
- Код: BC-30111
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис трюкового самоката з пегами Best Scooter "Barracuda" BC-30111:
- Конструкція максимально спрощена. Система HIC.
- Трохи про HIC-систему компресії трюкових самокатів: ця система компресії, яка найбільш використовувана через свою легкість і надійність. До її складу входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується внаслідок болта, вкрученого у "якор" у вилці.
- Компресія — це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки.
- Рама цього самоката посилена та виготовлена з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видні зварні шви.
- Колеса моделі, як і належить трюковому самокату, маленькі в діаметрі (всього 11 см) з великою жорсткістю, виготовлені з PU. Диски алюмінієві.
- Підшипник типу ABEC 9 Chrome робить самокат по-справжньому швидкісним і зручним для розгону під час виконання трюків.
- Дека покрита спеціальною шкіркою, яка забезпечить найкраще зчеплення ноги райдера з нею.
- Грипси в цього самоката виготовлені з міцного нековзного матеріалу.
- Две пеги на осях самоката.
Характеристики та матеріали:
- Конструкція — кермо з хромомолібденової сталі, Дека — алюміній;
- Колеса — 110 мм PU (поліуретан) на підшипниках ABEC 9 Chrome;
- Диски коліс — високоміцний алюміній;
- Ширина керма — 57 см;
- Висота керма від підлоги — 85 см;
- Ручки — гума.
- Пеги — 5,4 см.
- Максимальне навантаження: 100 кг.
- Паковання: коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 503 ₴










