
Самокат 5в1 S 3395 Best Scooter, АБСТРАКЦІЯ, із захисним бампером, PU колеса, ПІДСВІТКА КОЛІС
1 622 ₴
- Немає в наявності
- Код: S 3395
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитячий самокат Best Scooter 5в1 S 3395 призначений спеціально для малюків! Завдяки наявності зручного сидіння, підніжок, захисного бампера і ручки батьківського контролю, навіть найменші дітки будуть почувати себе комфортно під час прогулянки.
Особливості:
- Алюмінієве Т-подібне кермо;
- Регулювання висоти керма;
- Ручки виконані з якісної гуми з рельєфним візерунком;
- Похила поворот керма;
- Ручка батьківського контролю (висота регулюється);
- Підніжки;
- Захисний бампер;
- Сидіння, спинка, кошик, підніжки і ручка батьківського контролю – знімні, і виготовлені з міцного зносостійкого пластику;
- Ножний гальмо (step-on-brake), розташовується над заднім колесом;
- 2 види коліс. Два передніх світяться і виготовлені з поліуретану (PU), а заднє - з полівінілхлориду (пластика PVC)
Характеристики:
Розміри самоката:
- Довжина деки - 54 см;
- Ширина деки — 14 см;
- Мінімальна висота керма від підлоги – 63 см, максимальна висота керма - 72 см;
- Довжина керма - 26 см, діаметр ручок - 3.5 см;
- Мінімальна довжина ручки батьківського контролю – 75 см; максимальна – 85 см
- Мінімальна висота сидіння від підлоги – 27 см; максимальна – 32 см
Розміри коліс:
- Передні колеса PU: діаметр - 12 см, ширина – 3 см;
- Заднє колесо PVC: діаметр - 9 см, ширина – 4 см
- Вік - від 1 року.
- Максимальне навантаження 30 кг (на сидіння 20 кг).
- Вага 4,2 кг
*** Характеристики та комплектація товару можуть незначно змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 72 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Підніжка, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті, Захисний бортик |
| Вага | 4.2 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 622 ₴








