
Дитяче музичне трюмо зі стільчиком і мікрофоном 661-135 зі світлом, мелодіями та аксесуарами
1 874 ₴
- Немає в наявності
- Код: 661-135
+380 (97) 087-55-46
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитячий туалетний столик трюмо зі стільчиком 661-135 стане чудовим сюрпризом для кожної маленької дівчинки, яка обожнює розігрувати фантастичні сюжетні ігри, уявляючи себе талановитою співачкою або витонченої леді.
- Крім гарного дизайну гарнітур має світлові ефекти та музичний супровід, завдяки чому гра вийде ще реалістичнішою та захопливішою.
- Меблі виготовлені в дуже оригінальних колірних рішеннях: коричнева, рожева та салатова, які чудово поєднуються між собою та внесуть оригінальну родзинку в інтер'єр дитячої кімнати. А стійка конструкція забезпечить комфорт і безпеку для дитини в процесі захопливої гри.
- Велике дзеркало обрамлене в широку раму, яка пофарбована в коричневий колір і по всьому периметриту прикрашена вилитими декорувальними елементами у формі зірочок, квіточок, будиночків, музичних інструментів і нот, а також великим зеленим метеликом у лівому верхньому куту.
- Також ще одна цікава особливість дзеркала в тому, що він обладнаний яскравою миготливою підсвіткою і приємними мелодіями.
- Стільниця з фігурними ніжками також вирізняється оригінальним оформленням, яке надає виробу ще більше казковості. Столик обладнаний рівною, гладкою поверхнею з підставкою для мікрофона та вбудованим відкривним ящиком, для зберігання різного косметичного приладдя.
Особливості музичного дзеркала:
- під'єднання мікрофона;
- регулювання гучності;
- яскрава, мерехтлива підсвітка;
- 11 музичних творів;
- 5 відомих мелодій.
Також велике ігрове трюмо доповнене зручним стільчиком і великою кількістю аксесуарів, призначених для б'юті-догляду.
Габарити столика в зібраному вигляді — 78 х 25 х 46.5 см.
Габарити стільчика — 16 х 19 х 23 см.
Комплектація
- деталі трюмо;
- деталі стільчика;
- косметика (муляж);
- аксесуари;
- мікрофон;
- фен.
Фен працює від 1 батарейки типу "АА" до комплекту не входить.
Трюмо працює від 3 батарейок типу "АА" — до комплекту не входять.
Розмір упаковки: 71,00 x 11,00 x 50,00.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 465 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 780 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 874 ₴



